ТРИ КВАРТИРИ В ГРОШОВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ОТРИМАЛИ ПРИКОРДОННИКИ В ІЗМАЇЛЬСЬКОМУ ЗАГОНІ

ТРИ КВАРТИРИ В ГРОШОВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ОТРИМАЛИ ПРИКОРДОННИКИ В ІЗМАЇЛЬСЬКОМУ ЗАГОНІ

Справжнім подарунком, як то кажуть, під ялинку стала компенсаційна виплата за житло 3 сім’ям прикордонників. На урочистому заході з цієї нагоди начальник Ізмаїльського загону полковник Віктор Луцков вручив сертифікати та побажав добробуту і злагоди кожній родині. Також він зазначив, що ДПСУ цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад та вдосконалює систему соціального забезпечення, - інформує пресслужба Ізмаїльського прикордонного загону.

На ці кошти прикордонники зможуть придбати довгоочікуване власне житло у будь-якому місті України. Загалом більше 2 мільйонів гривень направлено на виплату компенсацій за належне для отримання житло цьогоріч військовослужбовцям, які перебувають на квартирному обліку.

Самі ж суми виплат не залежать від звань чи посад отримувачів, а тільки від кількості членів сім'ї та населеного пункту, де вони перебувають на квартирній черзі. Цього разу виплати отримав лише сержантський склад. Порядок визначення розміру і механізм виплати грошової компенсації визначені Постановою КМУ від 2 вересня 2015 року № 728 «Про деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян».

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram