Скоро буде 150! Фонд “Придунав’я” передав чергову партію  автівок  на фронт

Скоро буде 150! Фонд “Придунав’я” передав чергову партію  автівок  на фронт

Команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” вручила ключі від чергової партії позашляховиків мобільним вогневим бригадам Одеської області.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на сайт Фонду.

Всі шість машин після доправки з-за кордону пройшли повне технічне обслуговування на партнерській СТО Юрія Сервачука. Транспортні засоби пофарбовані у захисний колір.

На заході від Фонду були присутні: співзасновник “Придунав’я”, народний депутат України Анатолій Урбанський та його помічник Ігор Скоробреха, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова. З боку Одеської ОВА на передачу машин завітав заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Олександр Харлов.

Додамо, що з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України БФ Урбанських “Придунав’я” передав вже 148 автівок. Наразі Фонд готує до передачі військовим наступну партію машин.

Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» поетапно втілює проєкт за дорученням голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера, націлений на оборону Одеської області від ворожих дронів-камікадзе.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram