ПРИКОРДОННИКИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО ЗАГОНУ ПОСІЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ З РУКОПАШНОГО БОЮ В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

ПРИКОРДОННИКИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО ЗАГОНУ ПОСІЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ З РУКОПАШНОГО БОЮ В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
Чемпіонат Держприкордонслужби України з рукопашного бою, присвячений пам’яті Героїв-прикордонників тривав в прикордонному виші протягом трьох днів. 25 команд, серед яких й команда з Ізмаїльського загону, намагались довести своє лідерство на татамі спорткомплексу Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. І хоча команда Ізмаїльського загону посіла загальне 6  місце, двом спортсменам вдалося вибороти призові місця в особистій першості. Так, сержант Максим Дімов посів друге місце у ваговій категорії до 90 кг, програвши перше місце спортсмену з Сумського загону, а сержант Роман Танасейчук у ваговій категорії до 60 кг виборов третє місце, перемігши у фіналі спортсмена з Чернівецького загону. Усі переможці були нагороджені медалями, - поінформували у пресслужбі Ізмаїльського прикордонного загону.
Також, по завершенню цього чемпіонату вручались спортивні нагороди переможцям он-лайн змагання «Прикордонний комплекс», що нещодавно проходив в ДПСУ. Так, старший прапорщик Дмитро Даневич у віковій групі 45+ посів друге місце з результатом 188 разів, а солдат Микола Балтчик у віковій групі +25 посів третє місце з результатом 186 разів. Нагороди спортсменів було вручено їх тренеру – Сергію Базарнику, який нині працює начальником фізичної підготовки і спорту в Ізмаїльському загоні.
Ці змагання у прикордонному відомстві проводились з 15 березня по 6 червня. За їх умовами кожен спортсмен мав виконати протягом п’яти хвилин п’ять вправ - присідання, віджимання від підлоги, підняття ніг, положення упору лежачи з упору сидячи, стрибки в правий та лівий бік. Усі виступи записувались на відео та відсилались на розгляд комісії.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram

1000 Осталось символов