Повинен був приїхати у відпустку: Одещина втратила солдата Віктора Мазуріна

Повинен був приїхати у відпустку: Одещина втратила солдата Віктора Мазуріна

Ізмаїльська громада - у жалобі… 17 лютого громада міста проводить в останню путь оператора відділення протитанкових керованих ракет взводу протитанкових керованих ракет солдата Віктора Сергійовича Мазуріна, який в зоні виконання бойових завдань віддав життя в імʼя майбутнього України. Про це повідомив міський голова Ізмаїлу Андрій Абрамченко.

Віктор Сергійович народився в Ізмаїлі 1986 року, після завершення школи засвоював професію судноводія в Херсоні, а потім – Києві, але в серці завжди був рідний Ізмаїл – саме сюди він, обравши професію моряка, повертався з кожного рейсу. Був життєрадісною людиною, яка фонтанувала творчими ідеями та теплом свого серця огортала всіх, хто був поруч. Вільний час віддавав грі на гітарі та складав з родиною плани на майбутнє. Черговий рейс старпома Віктора Мазуріна мав початися 24 лютого 2022 року – але саме в цей день розпочалось повномасштабне воєнне вторгнення росії в Україну, розірвавши долі десятків мільйонів українців на «до» та «після».

І старший помічник Віктор Сергійович Мазурін пішов захищати рідну землю та майбутнє країни – та власної родини, де виростає син.

…Він збирався у відпустку, яка невдовзі мала бути – але не сталася… 9 лютого серце Віктора Сергійовича зупинилось.

Війна забирає найкращих…

Вічна пам’ять нашому Захиснику!

"Громада Ізмаїла, Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття сім'ї та близьким загиблого Захисника України.

Розділяємо біль вашої втрати….

Вічна пам’ять і вічна слава Українському Воїну, який до останнього подиху захищав рідну Україну і кожного з нас!

Оператора відділення протитанкових керованих ракет взводу протитанкових керованих ракет солдата Віктора Сергійовича Мазуріна буде поховано на Алеї Слави на Новому цвинтарі.

Прощання відбудеться 17 лютого об 11.00 на вул.Коцюбинського, 122.

Герої не вмирають.

Слава Україні!", - зазначив міський голова.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram