На підприємстві в Ізмаїлі загинув чоловік

Сьогодні, 23 липня, о шостій годині ранку на території одного з підприємств міста Ізмаїл сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Поліцейські розслідують обставини інциденту, який призвів до загибелі людини.
За попередніми даними, 34-річний житель Київської області, керуючи вантажним автомобілем «DAF», рухався заднім ходом та здійснив наїзд на 56-річного працівника підприємства, який перетинав проїжджу частину. Від отриманих травм пішохід загинув на місці.
Водія вантажівки перевірили на стан сп'яніння, і результати показали, що він був тверезий.
Відомості про подію слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, якщо це спричинило смерть потерпілого.
В рамках провадження поліцейські помістили транспортний засіб на арештмайданчик та призначили низку судових експертиз. Слідство триває, встановлюються всі обставини події
Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram