ІЗМАЇЛЬСЬКОГО ДЕПУТАТА-КОМУНАЛЬНИКА ПІДОЗРЮЮТЬ В РОЗКРАДАННІ КОШТІВ НА КАНАЛІЗАЦІЮ

ІЗМАЇЛЬСЬКОГО ДЕПУТАТА-КОМУНАЛЬНИКА ПІДОЗРЮЮТЬ В РОЗКРАДАННІ КОШТІВ НА КАНАЛІЗАЦІЮ

Прокурори Одеської обласної прокуратури та слідчі поліції повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, який є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі (ч. 2 ст. 366, ч.ч. 4,5 ст. 191 КК України).

Спільники, з метою розкрадання коштів, суттєво завищили вартість матеріалів та обсяг виконаних робіт. Наразі встановлена слідством сума завданих місцевому бюджету збитків складає понад 3,5 млн гривень.

Вказані кошти виділялись Україні для реалізації спільної операційної програми «Україна-Румунія 2014-2020», в межах якої в Ізмаїлі мають побудувати 11 кілометрів 226 метрів каналізаційних мереж. Сьогодні відведення каналізаційних стоків ведеться по аварійній гілці.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСР в Одеській області ДСР НП України.

 

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram