Ізмаїл в скорботі: передчасно помер людина-легенда Валентин Котельний

Ізмаїл в скорботі: передчасно помер людина-легенда Валентин Котельний

В місті Ізмаїл, Одеської області завтра поховають Валентина Федоровича Котельного -  видатного керівника Ізмаїльського морського торговельного порту, Почесного громадянина Ізмаїлу, шановану і поважну людину, справжню людину-легенду.

 На своїй стрінці в соціальній мережі Фейсбук, мер міста Андрій Абрамченко висловив слова співчуття родині померлого.

 «Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття з приводу передчасної смерті Валентина Федоровича Котельного – видатного керівника Ізмаїльського морського торговельного порту, Почесного громадянина Ізмаїлу, шановної і поважної людини, справжньої людини-легенди.

Серце Валентина Федоровича перестало битися 6 червня, на 72-му році життя.

Він був природженим лідером, людиною великої життєвої енергії та сили.

За майже 30-річний період керівництва Ізмаїльським морським торговельним портом Він вніс величезний вклад в розвиток морегосподарського комплексу, нашої держави та Ізмаїльського порту, створив високопрофесійний колектив, прагнув до розвитку портової галузі.

Добрий, щирий, порядний, турботливий, чуйний, шанований колективом та мешканцями міста, Валентин Федорович був компетентним та мудрим керівником, який дбав про добробут свого підприємства, рідного міста та його мешканців. Він був відданим своїй роботі, своєму колективу та державі, завжди допомагав людям.

Валентин Федорович Котельний чесно і гідно прожив своє життя, залишивши по собі плоди своїх великих добрих справ.

За високий професіоналізм, плідну працю, особистий внесок у розвиток порту та всієї галузі Котельного В.Ф. нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня, йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник транспорту України». Він мав ряд відзнак від Верховної Ради України, Міністерства транспорту та зв’язку, Державного департаменту морського та річкового транспорту України. У 1997 – 2000 роках рішеннями Ізмаїльського міськвиконкому Котельний В.Ф. визнавався «Кращим керівником року»; а у 2002 році Валентину Федоровичу рішенням міської ради присвоєно звання «Почесний громадянин міста».

Дуже прикро і боляче втрачати людей, які своєю працею віддавали себе громаді.

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету, громади нашого міста, висловлюємо щирі співчуття родині покійного.

Сумуємо разом з Вами.

Нехай добрий, світлий спомин про Валентина Федоровича Котельного назавжди залишиться у серцях рідних та колег, усіх ізмаїльчан.

Вічна і світла пам’ять!», - написав мер.

Повідомляється, що церемонія поховання розпочнеться завтра об 11.00 в Свято-Покровському Соборі.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram