ДВОХ ЗМЕРЗЛИХ ПАЛЕСТИНЦІВ ВИЯВИЛИ У ПОРОМНОМУ ПУНКТІ ПРОПУСКУ «ОРЛІВКА» ПІД НАПІВПРИЧЕПОМ

ДВОХ ЗМЕРЗЛИХ ПАЛЕСТИНЦІВ  ВИЯВИЛИ У ПОРОМНОМУ ПУНКТІ ПРОПУСКУ «ОРЛІВКА» ПІД НАПІВПРИЧЕПОМ

Двох геть виснажених іноземців, що заховалися під напівпричепом вантажівки, виявили сьогодні прикордонники  Ізмаїльського загону в поромному пункті пропуску «Орлівка», - повідомили у пресслужбі Ізмаїльського прикордонного загону.

Викрити нелегальних мігрантів охоронцям кордону допомогла чотирилапа помічниця. Іноземці паспортів не мали, однак повідомили, що є громадянами Палестини.

Враховуючи те, що температура повітря становила 7 градусів нижче від нуля, а порушники кордону мандрували на осях напівпричепа, вони вкрай змерзли і не могли рухатися. Прикордонники надали їм первинну медичну допомогу, напоїли гарячим чаєм та нагодували.

Наразі встановлюються особи правопорушників, після чого їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 201-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та в порядку реадмісії передано румунській стороні. Чи є в діях водія,  громадянина Туреччини, ознаки злочину, передбаченого ст.322 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», з’ясує подальша перевірка обставин правопорушення.   

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram