Загинули тварини, змило щойно відремонтовану дорогу: негода наробила великого лиха на Болградщині

Загинули тварини, змило щойно відремонтовану дорогу: негода наробила великого лиха на Болградщині

Зливові опади, які накрили Болградську громаду 13-14 червня, були різної інтенсивності – від 11,9 мм до 71,5 мм. Але найбільше знову дісталося селу Виноградівка Болградської громади, де впродовж вказаних днів випало 71 мм опадів. Про це повідомили в Болградській РДА, передає «Кут Огляду».

Злива була такої інтенсивності, що непроїзними на сьогодні залишаються дороги одразу на декількох вулицях – Шкільна, Бессарабська, Першотравнева, Степова, Садова, Качамак Йолу, Іллі Каракаша та Севастопольська.

Потік води зруйнував на цих вулиця асфальтове покриття, у тому числі й нове. А в одного з місцевих жителів навіть потонули у мулі 37 голів домашньої птиці.

Майже уся комунальна техніка Болградської міської ради та люди були долучені до ліквідації наслідків негоди, яка досі триває.

«Так, на цей раз потік сміття з сільських ярів, яких у Виноградівці чимало, був значно меншим, ніж у 2020-му році, завдяки налагодженому вивозу побутових відходів комунальниками. І все ж таки, хочеться нагадати виноградівцям, до яких наслідків може призвести негода, коли в яри скидаються та накопичуються відходи, що потім змивається в городи та двори селян», - підкреслив перший заступник Болградського міського голови Андрій Гарвалов.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram