В Болградському районному відділі поліції новий очільник

В Болградському районному відділі поліції новий очільник

Сьогодні, 23 жовтня, керівник поліції Одещини Іван Жук представив особовому складу нового начальника Болградського районного відділу поліції. Ним став підполковник поліції Роман Михайлов. Про це із посиланням на прес-службу ГУНП в Одеській області повідомляє «Кут Огляду».

Вітаючи новопризначеного керівника, Іван Жук побажав йому професійних успіхів і високих результатів у службовій діяльності, спрямованих на протидію злочинності. Він нагадав, що найвищим критерієм оцінки керівника є довіра підпорядкованих працівників та населення до нього. 

«Служити і захищати - це основне завдання кожного поліцейського. Це честь, гідність і небайдужість. Для нас головне - безпека і довіра громадян», - зазначив начальник ГУНП в Одеській області Іван Жук. 

Роман Михайлов подякував керівництву Головного управління поліції за довіру і надану честь очолити поліцію Болградського району та запевнив, що задачі, які ставляться керівництвом поліції, будуть максимально виконані: «Я маю достатньо досвіду, адже служу в правоохоронних органах вже 27 років. У першу чергу - спільно з особовим складом ми зробимо все необхідне, аби кожен громадянин почувався у безпеці». 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram