У Кубеї відкрили Пам'ятну дошку тренеру з вільної боротьби Буюклі Миколі Миколайовичу

У Кубеї відкрили Пам'ятну дошку тренеру з вільної боротьби Буюклі Миколі Миколайовичу

  Микола Миколайович Буюклі - людина, яка вкладала душу в роботу, цілком належав спорту і завжди був готовий прийти на допомогу! Найкращий тренер, справжній професіонал, грамотний наставник, він виховав не одне покоління спортсменів, майстрів спорту, призерів України.

22 січня 2022 року в селі Кубей  Болградського району Одеської області відбулося урочисте відкриття Пам’ятної дошки  видатному тренеру, яким пишається вся громада - Буюклі Миколі Миколайовичу, тренеру з вільної боротьби, - повідомили на сайті Кубейської громади.

Аби вшанувати пам'ять тренера з вільної боротьби, його земляки  відкирили меморіальну дошку на будівлі Кубейської школи ім. академіка Олександра Теодорова-Балана, де він працював протягом 35 років - з 1976 по 2011 рік.

 Почесне право відкрити Меморіальну дошку надали рідному брату Миколи Миколайовича – Буклі Петру Миколайовичу та вихованцю Миколи Миколайовича – Топал Василю Васильовичу.

   За ініціативою учня Буюклі М.М. Топал Василя Васильовича та тренера з вільної боротьби спортклубу «Тріумф» Кубейської громади Корчмар Михайла Пантелійовича, на честь шанування великого майстра,  відбувся турнір юнаків з вільної боротьби.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram