У Болградському районі відкрили міні-молокопереробний цех

У Болградському районі відкрили міні-молокопереробний цех
Голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура спільно із заступником голови райдержадміністрації Дмитром Дімитровим взяли участь у відкритті міні-молокопереробного цеху у с. Баннівка Василівської ОТГ Болградського району.
 
Підприємство ФОП «Грекова М.І.» - перше в Василівській ОТГ, яке організувало переробку та виготовлення молочної продукції під торгової маркою «Баннівська ферма». Сучасний молокопереробний цех збудовано на базі місцевого сільськогосподарського підприємства ПП «ДІ-ВІ», в якому закупається молоко, - йдеться у повідомленні пресслужби Болградської РДА.
 
Як пояснила, керівник підприємства, Марія Грекова, потужності молокопереробного цеху дозволяють переробляти 250-350 літрів молока за зміну. Наразі  виробляється різноманітний асортимент продукції – масло, кисломолочний сир, сметана, бринза. Готова продукція поки що збувається у власному магазині у с. Баннівка Василівської ОТГ, але надалі планується її реалізація у торгових мережах області.
 
Марія Іванівна відзначила, що основна мета проєкту – це виготовлення екологічно чистої продукції без додавання консервантів, яка готується на мезофільних кисло-молочних бактеріях.
 
Сучасне обладнання та автоматизована лінія, що встановлені на підприємстві, дозволяють максимально зберегти смакові та корисні якості молочної продукції. Тому більша частина готової продукції у подальшому реалізовуватиметься у роздрібній мережі у межах області.
 
Геннадій Бамбура привітав керівника підприємства з відкриттям та відзначив, що сьогодні наш район зробив ще один крок у напрямку розвитку власної молочної промисловості. Болградська районна державна адміністрація завжди підтримуватиме малих підприємців району у розвитку їх бізнесу.
 
Коментуючи відкриття нового молокопереробного цеху, голова райдержадміністрації зазначив, що на даному підприємстві будуть створені нові робочі міста, надійдуть додаткові податки до бюджету громади, а головне -  мешканці району споживатимуть якісну, корисну та значно дешевшу за ціною молочну продукцію, вироблену на території нашого району.

✅ Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram