У Болградському районі через крадіжку мастила з трансформатора було знеструмлено більше 1 200 родин

 У Болградському районі через крадіжку мастила з трансформатора було знеструмлено більше 1 200 родин

Наприкінці травня невідомі вчинили злочин на одній із високовольтних підстанцій 35 кВ у Болградському районі. Правопорушники викрали більше тонни трансформаторного мастила. Через це трансформатор вийшов із ладу та без світла залишилися понад 1000 будинків у районі на 10 годин. Наразі відділ поліції Болградського району розслідує цей злочин. Компанія просить повідомляти поліцію про подібні випадки. Оскільки такі крадіжки підлягають кримінальній відповідальності та лишають без світла значну кількість мешканців області.

28 травня через крадіжку мастила вийшла з ладу високовольтна підстанція 35 кВ, що живить 28 трансформаторних підстанцій розподільчих мереж 10-0,4 кВ. Через це на 10 годин без світла залишилися 1 236 будинків у Болградському районі Одеської області. Під час ремонту енергетики виявили, що з підстанції 35 кВ невідомі викрали більше 1 200 літрів мастила, що і стало причиною виходу обладнання з ладу. Щоб відновити роботу високовольтної підстанції 35 кВ та повернути клієнтам електропостачання, енергетики змушені були повністю замінити трансформатор з якого злили мастило.

«Аварійно-відновлювані бригади ДТЕК Одеські електромережі докладають максимум зусиль, щоб в цей складний час забезпечити стабільне електропостачання для жителів регіону. В період дефіциту паливних матеріалів та складної ситуації в країні, крадіжки та пошкодження життєво важливих для енергообладнання комплектуючих є злочином не лише проти компанії, але й жителів регіону, які залишаються без світла. Подібні дії в умовах воєнного стану є нічим іншим як мародерство, що карається згідно законодавства», − зазначили в компанії.

Розслідування за фактом крадіжки проводить відділ поліції Болградського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області. Компанія звертається з проханням до жителів області, які стають свідками подібних злочинів, повідомляти про такі факти до правоохоронних органів за номером 102 або за номерами кол-центру оператора системи розподілу:

  • для стаціонарних телефонів (048) 705 90 90
  • для мобільних телефонів (068) 750 90 90, (095) 750 90 90, (073) 750 90 90, 0 800 409 090
  • окрема лінія для юридичних осіб(066) 750 90 90

Ваше сприяння у розслідуванні допоможе уникнути випадків відключення світла в будинках мешканців області та стане внеском у забезпечення стабільної роботи електроінфраструктури регіону.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram