Сутичка в Болградській лікарні: в обласному ТЦК та СП перевіряють обставини агресивної поведінки військового

Сутичка в Болградській лікарні: в обласному ТЦК та СП перевіряють обставини агресивної поведінки військового

В Болградській центральній лікарні, під час відвідування лікаря, між військовослужбовцем одного з районних ТЦК та СП з роти охорони і персоналом лікарні сталася сутичка. Через агресивну поведінку військового медичні працівники викликали представників поліції.
Начальником Болградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за фактом порушення військовослужбовцем громадського порядку та його неетичної поведінки відносно інших громадян розпочато службове розслідування.
Встановлюються детальні обставини події.
Командування Одеського обласного ТЦК та СП категорично засуджує будь-які прояви некоректної поведінки, зневажливого ставлення та порушення законодавства як підлеглим особовим складом, так і подібні прояви в суспільстві відносно військовослужбовців.
За результатами службового розслідування винні будуть встановлені і притягнуті до відповідальності. Командування співпрацює із правоохоронними органами та органами військового правопорядку для об’єктивного встановлення обставин та визначення ступеню провини кожного учасника інциденту.

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram