Суддю з Болградщини ще на 2 місяці відсторонили від здійснення правосуддя

Суддю з Болградщини ще на 2 місяці відсторонили від здійснення правосуддя

5 квітня 2024 року за клопотанням керівника САП Вища рада правосуддя ще на два місяці продовжила тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя у зв’язку із притягненням до кримінальної відповідальності судді одного з районних судів Одеської області, якого викрили на одержанні 4 тис. дол. США неправомірної вигоди.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Термін відсторонення – до 05.06.2024.

Нагадаємо, 09.02.2024 судді повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369, ч. 1 ст. 190 КК України. За версією слідства, указані кошти суддя отримав для передачі своїм колегам за ухвалення ними рішень про закриття проваджень у справах про адміністративні правопорушення відносно фізичної особи. Фактично наміру передавати грошові кошти він не мав, а розпорядився ними на власний розсуд.

01.04.2024 прокурор САП прийняв рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно судді одного з районних судів Одеської області, якого викрили на одержанні 4 тис. дол. США неправомірної вигоди.

На сьогодні за дорученням прокурора САП детективами НАБУ відкрито матеріали справи стороні захисту для ознайомлення.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram