Скандальний депутат Болградської райради знову «відзначився» під час голосування

Скандальний депутат Болградської райради знову «відзначився» під час голосування

14 вересня під час пленарного засідання 17-ї сесії Болградської районної ради відбулася подія, яка не витримує жодної критики… на десятий  рік війни депутат райради Градінар Віталій Петрович рішуче в режимі онлайн голосує проти затвердження Програми розвитку та функціювання української мови як державної в усіх сферах суспільного життя в Болградському районі на 2023-2025 рр. Це підтверджується протоколами голосування, які вже викладені на офіційному сайті Болградської районної ради.

 

За нашою інформацією, про цей випадок вже повідомили мовному омбудсмену.

Треба зауважити, що це єдиний депутат, котрий голосував проти, й таке його волевиявлення неабияк здивувало усіх присутніх в сесійній залі.

Втім, якщо відстежити публікації в медіапросторі стосовно Градінара Віталія, який був обраний до райради від партії «ОПЗЖ», дивуватися не треба. Це саме той депутат, «хвилина слави» якого припала на новорічні свята наприкінці 2021 року.

31 грудня 2021 року він провокаційно "привітав" своїх  підписників у соцмережі та виборців, побажавши їм і собі "миру та благополуччя". І все би нічого, але зробив він це на тлі телеекрану, на якому транслювалось новорічне привітання президента РФ Володимира Путіна на телеканалі "Росія 24".

До речі, дані про Градінара Віталія Петровича містяться на платформі “Реєстр Zрадників країни”, яка  була розроблена Рухом ЧЕСНО. Потрапив він туди, як повідомляється на сайті, через прокремлівську пропаганду.

 


✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram