"Самовільне захоплення": мешканця Болградського району звинуватили у незаконному захопленні 400 га землі

"Самовільне захоплення": мешканця Болградського району звинуватили у незаконному захопленні 400 га землі

У пресслужбі Держгеокадастру повідомили, шо житель Болградського району Одеської області самовільно зайняв земельні ділянки загальною площею 400 га, чим завдав збитки Василівській громаді Болградського району на суму понад 1,2 млн.

Під час проведення державними інспекторами управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Одеській області перевірки дотримання вимог земельного законодавства виявлено, що місцевий житель с. Василівка Болградського району без жодних правових підстав використовував земельні ділянки, частина з яких несформована як об’єкт цивільно-правових відносин, а на іншу частину земельних ділянок органом ДВС накладено арешт. Задокументовано спричинення шкоди Василівській громаді Болградського району на суму понад 1, 2 млн гривень.

Державними інспекторами Головного управління Держгеокадастру в Одеській області складено матеріали перевірки, які передано до правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів реагування.

Як повідомляє Ізбірком, посилаючись на місцеві ЗМІ, йдеться про компанію "Укр Терра Плюс", засновниками якої згідно реєстру юридичних осіб є голова Василівської громади Петро Бойчев, а також Василь Михайлов. 

"Я особисто звертався в усі інстанції щодо проблем з цією землею та на сесії ми вирішили це питання", - зазначив він.

Сам Петро Бойчев повідомив ІзбірКому, що деякі проблеми із виплатою у бюджет належних коштів існувала тому, що користувалися землею чотири особи і три були згодні платити гроші в бюджет, а один з підприємців відмовлявся. Проте наразі всі належні кошти сплачені до бюджету.    

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram