Прикордонник з Тарутинської громади залишив службовий пост і втік у Молдову

Прикордонник з Тарутинської громади залишив службовий пост і втік у Молдову

Прикордонник, який охороняв кордон України з Молдовою в районі селища Серпневе Тарутинської громади Болградського району, втік до сусідньої країни під час нічного патрулювання. Подробиці повідомили в Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Південного регіону, зазначили в Болградській РВА.

За словами начальника відділу інформаційної політики Едуарда Плешко, інформація про дезертирство до Спеціалізованої прокуратури надійшла 20 квітня.

Військовослужбовець зник близько 20:00, залишивши зброю, боєприпаси та службову собаку. Колеги втікача одразу кинулися на його пошуки, проте марно.

“За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 408 КК України (дезертирство), санкція якого передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років. Досудове розслідування здійснюють слідчі Другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Одеса) ТУ ДБР, розташованого у місті Миколаєві, за процесуального керівництва Білгород-Дністровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону”, – зазначив Едуард Плешко.

Про зраду також повідомив брат дезертира Андрій Кисильов в соцмережі Instagram, який зазначив, що поки він боронить Україну від російського окупанта, його залишив пост і втік до сусідньої країни.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram