На Одещині нібито працівник ТЦК "побив ногами" чоловіка

На Одещині нібито працівник ТЦК "побив ногами" чоловіка

7 травня у мережі поширилося відео бійки двох чоловіків, один з яких був вдягнений у військову форму. Автори контенту спочатку стверджували, що на кадрах — нібито примусова мобілізація у місті Болград Одеської області, але потім інформацію про це видалили. У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, яким керує Міністерство культури та інформаційної політики, 8 травня запевнили, що військовий на відео — дійсно не працівник територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК).

У SPRAVDI заявили, що інформація про побиття співробітником військкомату чоловіка у спробі примусової мобілізації — фейк. Повідомлялося, що нібито представник ТЦК побив цивільного, який "навіть не намагався чинити опір". У росЗМІ відео опублікували як підтвердження нібито українських методів мобілізації.

«На відео – не «примусова мобілізація», а бійка, а чоловік у формі – не працівник ТЦК, а військовий, який повернувся з фронту. Автори Telegram-каналу, який і поширив відео бійки, пояснили що нетверезий молодик першим затіяв бійку, а військовослужбовець йому просто відповів», - зазначили у SPRAVDI.

У той же час російські ЗМІ підхопили відео і використали його як черговий "доказ" примусової мобілізації в Україні.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram