Кубейська громада попрощалася із захисником України Іваном Мошулом
Кубейська громада провела в останню путь свого земляка — захисника України Мошула Івана Андрійовича. Чергова втрата на війні болем відгукнулася в серцях усіх, хто знав воїна та розділяє горе його родини.
Іван Мошул народився 18 листопада 1983 року. Він проходив військову службу у складі підрозділу безпілотних авіаційних комплексів військової частини А4862, виконуючи бойові завдання із захисту держави.
11 січня 2026 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Покровськ, життя захисника обірвала війна. Іван загинув, обороняючи свободу та незалежність України.
Сьогодні рідні, близькі, друзі та жителі Кубейської громади зібралися, щоб віддати останню шану полеглому воїну. У скорботній тиші громада провела свого земляка, схиливши голови перед його подвигом і мужністю.
Кубейська громада розділяє невимовний біль матері, сестри та всіх, хто втратив рідну людину. Пам’ять про Івана Мошула назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, і в історії громади, за яку він віддав своє життя.
Світла та вічна пам’ять Герою.
Слідкуйте за новинами від «Кут огляду»:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





