Болградський район: які дороги планують відремонтувати у першу чергу

Болградський район: які дороги планують відремонтувати у першу чергу

В Болградському районі обстежили стан доріг загального користування державного значення, стосовно ремонту яких районна влада отримує чисельні звернення громадян. Голова Болградської РВА Михайло Шарафаненко спільно з провідним інженером відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби відновлення та розвитку інфраструктури Одеської області Віктором Майбородюком та начальником відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології райдержадміністрації Аркадієм Радуловим провели обстеження ділянок автомобільних доріг загального користування державного значення Т-16-06 КПП «Виноградівка» - Болград - /М15/ (на Одесу) та Т-16-31 КПП «Табаки» - Болград /М15/ (на Ізмаїл). Про це із посиланням на пресслужбу РВА повідомляє «Кут Огляду».

До Болградської районної державної (військової) адміністрації надходять чисельні звернення мешканців громад Болградського району стосовно питання ремонту зазначених автомобільних доріг загального користування державного значення. Зазначеними автомобільними дорогами, де знаходяться два пункти пропуску до країн Європи, здійснюється регулярні міжнародні пасажирські перевезення. Вони є резервними шляхами у разі ускладнень руху на трасі М15.

Тому Болградська РВА ініціювала звернення до Служби відновлення та розвитку інфраструктури Одеської області щодо проведення обстеження доріг загального користування державного значення Т-16-06 КПП «Виноградівка» - Болград -/M15/(на Одесу) і Т-16-31 КПП «Табаки» - Болград /М15/ (на Ізмаїл) для забезпечення безпечного проїзного стану доріг за рахунок коштів експлуатаційного утримання і поточного дрібного ремонту.

Представники Болградської РВА спільно зі Службою відновлення та розвитку інфраструктури Одеської області провели обстеження зруйнованих ділянок доріг та визначились с обсягом робіт.

В подальшому спеціалісти Служби, на підставі обстеження, визначаться з сумою фінансування необхідної для проведення ремонтних робіт.

«Зазначимо, що дорожня інфраструктура району, в тому числі визначені ділянки доріг, має велике значення для соціально-економічного розвитку не тільки громад Болградського району, а й громад Ізмаїльського та Білгород-Дністровського районів. Відновлення мережі автомобільних доріг надасть змогу збільшити пасажирські та вантажні перевезення з сусідніми країнами та з країнами Європейського союзу», - резюмували в РВА.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram