Завтра до Білгород-Дністровського району востаннє повертається захисник України

Завтра до Білгород-Дністровського району востаннє повертається захисник України

На війні загинув мешканець Успенівської громади Гаврилуца Станіслав.
Його життя стало виразом безсмертності нашої країни. Його героїчний вчинок став символом вірності ідеалам. Пам'ять про нього вічна і пишаємося, що були частиною його життя.
Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на Успенівську сільраду.
«З великим сумом та глибокою печаллю сповіщаємо про втрату Героя під час дій по звільненню окупованої території України від російських загарбників – Гаврилуци Станіслава Івановича. Ми зберемося в останній раз, щоб віддати шану нашому Герою в суботу, 2 грудня 2023 року о 11:00 в його рідному селі, Ройлянці (вул. Шевченка, 27). Нехай наша спільна підтримка засвідчить його внесок у боротьбу за незалежність та свободу.
Успенівська територіальна громада запрошує всіх приєднатися до утворення коридору пошани в селі Успенівка о 10:00 та в селі Ройлянка о 10:30. Наша єдність у цю скорботну мить важлива для родини та всіх нас», - йдеться в повідомленні.
Світла пам'ять Герою, який назавжди залишиться символом патріотизму та вірності. Висловлюємо щирі співчуття його рідним та близьким. Нехай його діяння завжди залишаються в наших серцях.

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram