Заробили на ремонті укриття в школі: на Одещині судитимуть посадовицю сільради та підрядників

Заробили на ремонті укриття в школі: на Одещині судитимуть посадовицю сільради та підрядників

Прокурори Білгород-Дністровської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох директорів підрядних організацій за фактом заволодіння бюджетними коштами та службового підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України), а також фізичної особи – підприємця за фактом  шахрайського заволодіння бюджетними коштами та підроблення документів (ч.ч. 1, 2 ст. 190, ч.ч. 1, 3 ст. 358 КК України). Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура, передає «Кут Огляду».

Слідством встановлено, що підрядники заволоділи бюджетними коштами під час виконання підрядних робіт з поточного ремонту протирадіаційного укриття закладу загальної середньої освіти у Білгород-Дністровському районі.

Обвинувачені завищили обсяги фактично виконаних робіт, їх вартість та вартість використаних будівельних матеріалів, чим збільшили суму начебто витрачених коштів на ремонт бомбосховища.

Також судитимуть посадовицю однієї з сільських рад Білгород-Дністровського району, яка підписала акти приймання виконаних будівельних робіт не проконтролювавши й не переконавшись у повноті фактично виконаних підрядниками робіт (ч. 1 ст. 367 КК України).

Внаслідок таких протиправних дій на рахунки підрядників безпідставно перераховано за актами виконаних робіт майже 700 000 гривень.

З метою відшкодування завданої кримінальним правопорушенням шкоди прокуратурою пред’явлений позов.

Досудове розслідування – Білгород-Дністровський РВП ГУНП в Одеській області.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram