Втрати щоразу гіркіші: під час виконання бойового завдання загинув Олександр Горобченко з Одещини

Втрати щоразу гіркіші: під час виконання бойового завдання загинув Олександр Горобченко з Одещини

Біль, розруху, жорстокість і смерті принесли до України російські загарбники. І щоразу важче отримувати звістки про втрати наших хлопців, які мужньо боронять рідну землю. Одещина втратила ще одного вірного сина Олександра Горобченко, мешканця з Дивізійської громади Одеської області. Про це повідомили на сторінці громади, передає «Кут Огляду».
21 січня 2024 року під час виконання бойового завдання загинув водій протитанкового взводу другого механізованого батальйону солдат ГОРОБЧЕНКО ОЛЕКСАНДР - 20.09.1993 року народження.
Горобченко Олександр Олександрович, народився в Білгород-Дністровському районі, селі Кочкувате, Дивізійської територіальної громади. Життя молодого захисника обірвалося поблизу населеного пункту Піщане Купʼянського району Харківської області.
«Відважний воїн героїчно захищав рідну Україну, нашу свободу і кожного з нас. Гарний, розумний, енергійний, привітний, дружній, життєрадісний, небайдужий до долі своєї країни, мужній і сміливий... Таким залишиться Олександр у пам'яті кожного, хто його знав особисто.
Про дату та час поховання Героя буде повідомлено пізніше.
Вічна шана та пам’ять ГЕРОЮ!», - зазначили на сторінці громади. 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram