Вимагав хабар з власників худоби: на Одещині керівник ветдільниці постав перед судом

Вимагав хабар з власників худоби: на Одещині керівник ветдільниці постав перед судом

 Зловмисник заплатить на користь держави штраф у розмірі 51 тисячі гривень.

На початку поточного року до правоохоронних органів Одещини звернувся громадянин із заявою про те, що керівник ветеринарної дільниці однієї з громад Білгород-Дністровського району висунув йому вимогу сплатити десять тисяч гривень за спрощення процедури виготовлення паспортів для десяти голів великої рогатої худоби, яку він виростив і повинен був зареєструвати згідно з чинним законодавством. У випадку відмови зловмисник пригрозив господарнику ускладнити та затягнути процедуру реєстрації і навіть зазначити, що худоба хвора, - повідомили в ГУНП Одещини.

Співробітники територіального підрозділу поліції спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань в Одеській області задокументували протиправні дії завідувача ветпункту, вилучили гроші, отримані ним у незаконний спосіб, та інші речові докази, й затримали правопорушника у процесуальному порядку, поклопотавши про його відсторонення від посади.

«Слідчі під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури висунули фігуранту обвинувачення у проханні службовою особою надати неправомірну вигоду для себе та одержанні такої вигоди за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням службового становища. Надалі між прокурором та обвинуваченим була укладена угода про визнання останнім своєї винуватості, яку поліцейські скерували до суду разом з обвинувальним актом за частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу України», - прокоментував начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

Суд затвердив угоду та призначив підсудному покарання у вигляді штрафу у розмірі 51 тисячі гривень. Також ухвалою суду визначено долю взятої ним неправомірної вигоди: 10 тисяч гривень направлять до спеціального державного фонду.


Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram