В результаті ракетного удару по Білгород-Дністровському району загинув освітянин

В результаті ракетного удару по Білгород-Дністровському району загинув освітянин

Освітянська родина Одещини понесла чергову болючу втрату внаслідок війни з росією. У багатоквартирному будинку в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району, куди цієї ночі влучила ворожа крилата ракета, загинув вчитель фізичної культури опорного закладу загальної середньої освіти «Сергіївський ліцей» ЧОЛАК Володимир Михайлович, 25.04.1954 року народження.

«Людина над усе закохана в свою професію. Своїм життєвим прикладом він пробуджував любов до спорту та здорового способу життя в учнівської молоді. Моторошна трагедія. Катам, які убивають наших дітей, вчителів - людей мирної професії, ніколи не буде прощення.

Важко дібрати слова, щоб висловити співчуття рідним та близьким у цьому невимовному горі. Сумуємо разом з вами, розділяючи глибокий біль. Світла пам'ять про Володимира Михайловича завжди житиме в серцях колег та учнів», - повідомили в Департаменті освіти і науки Одеської ОДА.

Як повідомив директор освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак, окрім загиблого вчителя Володимира Чолак, зазнали поранень і вихователька місцевого садочку і вчителька української мови та літератури опорного закладу освіти.

«Серед постраждалих і педпрацівники, які проживали у тому будинку. Загинув учитель фізичної культури... Педагог - людина мирної професії. Боже, це не вкладається в голові. Мої співчуття рідним. Вихователька місцевого садочку і вчителька української мови та літератури опорного закладу зазнали поранень, наразі у лікарні. Якнайшвидшого одужання, дорогі колеги! Тримайтеся!», - повідомив Лончак.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram