В Білгород-Дністровському районі розпочала роботу ще одна поліцейська станція

В Білгород-Дністровському районі розпочала роботу ще одна поліцейська станція

ЇЇ відкриття відбулось 15 березня в селі Струмок, Татарбунарської міської територіальної громади. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Нацполіцію Одещини.

 

На заході громадянам представили місцевого «шерифа» майора поліції Кожухара Андрія Анатолійовича, який останнім часом працював дільничним у відділенні поліції № 2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції. До території обслуговування поліцейського входитимуть села Нерушай, Струмок, Спаське та Баштанівка Татарбунарської ОТГ.

«Хочу подякувати місцевій владі за те, що спільними зусиллями ми продовжуємо дбати про безпекову складову в Білгород-Дністровському районі, зокрема в Татарбунарській громаді. Впевнений, що мешканці населених пунктів, які перебувають в зоні обслуговування офіцера громади, почуватиме себе ще у більшій безпеці», - звернувся до присутніх заступник начальника поліції Одещини Денис Захарченко.

Нагадаємо, що минулого тижня в Білгороді-Дністровському також було відкрито поліцейську станцію.

«В цей нелегкий для нас час безпековий проєкт «Поліцейський офіцер громади» є вкрай необхідним і важливим для наших громадян. Тому, спільно з Головним управлінням Національної поліції в Одеській області, ми забезпечили нашого «шерифа» всім необхідним для роботи та комунікації з населенням», - зауважив голова ОТГ Андрій Глущенко.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram