В Аккермані лікарі врятували дівчинку, яка проковтнула батарейку-«таблетку»

В Аккермані лікарі врятували дівчинку, яка проковтнула батарейку-«таблетку»

 Вчора до КНП "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" бригадою швидкої медичної допомоги була доставлена чотирирічна дівчинка, яка проковтнула стороннє тіло - батарейку типу "таблетка".

Про цей випадок розповів лікар КНП Денис Гесслер у соцмережі Фейсбук, передає «Кут огляду» .

Лікар нагадав, що такі сторонні предмети становлять дуже високий ризик для дитини та потребують негайного видалення через те, що через електро-хімічні процеси, що відбуваються між елементом живлення та слизовою оболонкою, можуть бути ураження від поверхневих запальних змін і до перфорації органу.

«У цьому випадку дитина вже потребує негайної операції. Відомі випадки, коли через взаємодію зі шлунковим соком такі батарейки навіть вибухали», - пише доктор.

У випадку з цією маленькою пацієнткою  все скінчилось гарно - батарейка була вилучена з просвіту шлунка ендоскопічно під загальним знеболенням без серйозних наслідків для дитини.

 Дівчинка почувається гарно та готується до виписки.

У випадку, коли дитина проковтнула якийсь сторонній предмет - батарейку, голку, іграшку, монету, магніт тощо - не гайте часу, відразу звертайтесь до спеціалістів, тому що деякі предмети потребують негайного вилучення!

 

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram