У рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» в Білгороді-Дністровському розпочала роботу поліцейська станція

У рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» в Білгороді-Дністровському розпочала роботу поліцейська станція

Відкрили її вчора, 11 березня. Поліцейські послуги 48-тисячній громаді 24/7 надаватимуть двоє «шерифів» – Марина Боб та Віталій Тюпа. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Нацполіцію Одещини.

У відкритті поліцейської станції взяли участь керівництво Головного управління Національної поліції в Одеській області та районного відділу поліції, представники місцевої влади, спортивних та ветеранських організацій, активісти, підприємці, місцеві жителі.

«Наша мета – забезпечити безпеку людей в усіх населених пунктах, аж до найвіддаленіших. І проєкт «Поліцейський офіцер громади» дає нам можливість це зробити якнайкраще. Адже головна його мета – залучити до співпраці з громадами правоохоронців, які житимуть на території обслуговування, постійно будуть на зв’язку з місцевим населенням, знатимуть усі його проблемні питання і своєчасно їх вирішуватимуть. Тож дякую, що долучилися до реалізації цього безпекового проєкту», - звернувся до присутніх начальник поліції Одещини Іван Жук.

Містянам були представлені двоє поліцейських офіцерів громади – капітан поліції Марина Боб та капітан поліції Віталій Тюпа. Їх усі добре знають, оскільки вони працювали у Білгород-Дністровському районному відділі поліції дільничними.

«Питання захисту людей та забезпечення правопорядку, особливо в умовах війни, одне з ключових для усіх нас. Тож не було сумнівів щодо впровадження цього важливого безпекового проєкту. Для комфортної роботи поліцейських офіцерів нашої громади й відвідувачів станції за рахунок коштів громади капітально відремонтовано та оснащено приміщення. А для поліпшення оперативної роботи придбано два службових автомобілі. Співпрацюємо далі», - зауважив у своєму виступі міський голова Віталій Граждан.

До відома громадян: поліцейська станція знаходиться за адресою: місто Білгород-Дністровський, вулиця Михайлівська, 23. Зв’язатися з «шерифами» можна за робочими телефонами (098) 337-26-21 та (098) 923-66-41. Вони постійно на зв’язку.

Одразу ж після відкриття поліцейської станції у територіальному підрозділі поліції відбулося відкриття нової оснащеної спортивної зали. Вона з’явилась завдяки активній участі керівництва обласної поліції та її спортивного клубу «Патріот». Спортивна зала облаштована сучасними тренажерами та інвентарем. Це прекрасний простір, у якому поліцейські загартовуватимуть фізичну силу, вдосконалюватимуть свої навички з рукопашного бою та затримання зловмисників.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram