Проросійському інтернет-агітатору з Білгорода-Дністровського повідомлено про підозру - СБУ

Проросійському інтернет-агітатору з Білгорода-Дністровського повідомлено про підозру - СБУ
Служба безпеки України продовжує системну роботу з викриття колоборантів, які проводять підривну діяльність проти України.
На Одещині співробітники СБУ блокували в м. Білгород-Дністровський діяльність чергового проросійського інтернет-агітатора, який поширював пропаганду країни-агресора.
Зокрема, як повідомили в Управлінні СБУ  в Одеській області,  слідством встановлено, що мешкаенць Аккерману у власному акаунті активно поширював в забороненій в Україні соціальній мережі матеріали, у яких міститься заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, а також глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію РФ проти України, розпочату у 2014 році. Прибічник сепаратизму поширював матеріали антиукраїнських спільнот та пропагував ідеї «руського міра».
Під час огляду смартфону та комп’ютерної техніки пропагандиста правоохоронці виявили матеріали, які містять докази його протиправної діяльності.
Слідчі СБУ повідомили наразі зазначеному громадянину України про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 436-2 (виготовлення, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії за процесуального керівництва обласної прокуратури.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram