Одещина прощається із загиблим Захисником України

Одещина прощається із загиблим Захисником України

17.06.2022 року в районі н.п. Червоний Яр, Березнегуватського району, Миколаївської області, захищаючи рідну землю від лютого ворога загинув житель Білгород-Дністровського Одеської області Вадим Кізім. Про це повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація.

«І знову безжальна війна, нав’язана нам російським агресором, забрала від нас кращого з кращих, мужнього, вірного, незламного – капітана КІЗІМА Вадима Євгеновича (1975 р.н.), мешканця м.Білгород-Дністровського.

Йому було лише 47. Він не пройшов і половини свого життєвого шляху. Попереду у нього було безліч планів і мрій. Попереду у нього було ціле життя…

Але він обрав шлях воїна і захисника. І загинув як справжній воїн під час бойового зіткнення з переважаючими силами противника 17.06.2022 року в районі н.п.Червоний Яр, Березнегуватського району, Миколаївської області, захищаючи рідну землю від лютого ворога.

Плаче древнє місто, плаче вся Україна, проводжаючи сьогодні 20.06.2022 року в останню путь свого сина КІЗІМА Вадима Євгеновича.

Білгород-Дністровська районна державна (військова) адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічна пам’ять і слава Герою!», - повідомили в РДА.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram