НАЙКРАЩІ ЙДУТЬ НА НЕБЕСА: ОБОРОНЯЮЧИ ДОНЕЧЧИНУ ЗАГИНУВ СЕРГІЙ ОРЛЕНКО З ОДЕЩИНИ

НАЙКРАЩІ ЙДУТЬ НА НЕБЕСА: ОБОРОНЯЮЧИ ДОНЕЧЧИНУ ЗАГИНУВ СЕРГІЙ ОРЛЕНКО З ОДЕЩИНИ

Чергова сумна звістка чорною шулікою увірвалася в життя мешканців села Софіївка Шабівської територіальної громади: 26 березня 2024 року в районі н.п. Терни, Краматорського району, Донецької області, виконуючи бойове завдання за призначенням із забезпечення оборони, відсічі і стримування російських окупантів, загинув мешканець села Софіївка (Шабівська ТГ) – молодший сержант ОРЛЕНКО Сергій Сергійович (11.04.1993 р.н.). Про це повідомили в Білгород-Дністровській РВА, передає «Кут Огляду».

До кінця залишаючись відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши свій військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, боєць завжди житиме у наших серцях. Він поклав найдорожче - своє життя на вівтар рідної держави.

Прощання із загиблим земляком відбудеться 01.04.2024 року о 12:00 за адресою: с.Софіївка (Шабівська ТГ), вул. Садова, 7.

«Білгород-Дністровська районна державна (військова) адміністрація висловлює щирі співчуття родині та побратимам загиблого.

Нехай добрий, світлий спомин про загиблого захисника – Сергія ОРЛЕНКА-назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!», - зазначили на сторінці РВА.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram