На Одещині 22-річний хлопець обморозив кінцівки, коли намагався незаконно перетнути кордон (відео)

На Одещині 22-річний хлопець обморозив кінцівки, коли намагався незаконно перетнути кордон (відео)

Прикордонники Білгород-Дністровського загону врятували хлопця, який ледь не замерз у річці Турунчук. Один з місцевих жителів повідомив прикордонникам відділу «Маяки» про те, що в р. Турунчук знаходиться хлопець, який не може вибратися. Про це повідомили в ДПСУ, передає «Кут Огляду».

Охоронці кордону негайно вирушили на човні до вказаного місця, аби врятувати парубка, що опинився в холодній воді.

Щоб дістатися хлопця, прикордонникам довелося долати хащі верболозу та очерету. Зовсім знесиленого, з ознаками переохолодження, охоронці кордону витягнули його з води, викликали швидку та надали домедичну допомогу.

Як з’ясувалося, 22-річний одесит мав на меті потрапити у незаконний спосіб до Молдови. Для цього він планував подолати дві водні перешкоди – річки Турунчук та Дністер. Проте своїх сил він не розрахував. Якби йому не прийшли на допомогу прикордонники, цей заплив міг бути останнім в його житті.

У хлопця медики констатували переохолодження важкого ступеня та обмороження кінцівок. Скільки часу він знаходився у крижаній воді невідомо. Наразі лікарі борються за його життя.

"Радимо не вдаватися до таких незаконних та екстремальних способів перетинання кордону та попереджаємо про небезпеку для життя і здоров'я", - закликають охоронці кордонів.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram