Для пошуку ухилянтів прикордонники Одещини залучили катер Морської охорони

Для пошуку ухилянтів прикордонники Одещини залучили катер Морської охорони

 «Групу осіб виявили прикордонники Морохорони та Білгород-Дністровського загону на березі річки Дністер поблизу кордону. За допомогою гумового човна чоловіки у гідрокостюмах намагалися вплав потрапити до Молдови. На затриманих складено адмінпротоколи», — йдеться в повідомленні ДПСУ.

Оперативники Білгород-Дністровського прикордонного загону спільно зі співробітниками Управління міграційної поліції, ВП № 3 ОРУП № 1 та прокурорами Суворовської окружної прокуратури затримали на гарячому двох порушників кордону та їх провідника.

Як з’ясувалось, 31-річний місцевий житель прикордоння спільно з двома спільниками надавали послуги з незаконного переправлення осіб до Молдови. За це ділки брали 2,5 тисячі доларів США.

Чоловіки, які за своїм віком підлягають призову, звʼязувались через інтернет-месенджер зі зловмисником, який безпосередньо здійснював супровід до українсько-молдовського кордону.

Правоохоронці затримали провідника в порядку ст. 208 КПК України, після передачі обумовленої грошової винагороди. Наразі йому повідомлено про підозру за ч.3 ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон». Вживаються заходи документування кримінально-протиправної діяльності інших причетних осіб. Слідчі дії тривають.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram