Ялинка незламності: в Арцизі встановлять святкову ялинку

Ялинка незламності: в Арцизі встановлять святкову ялинку

Окупант вже другий рік поспіль намагається вкрасти в нас новорічні свята, однак воля українців до Перемоги, незламність духу наших воїнів не дають ворогові жодних шансів.

Попри блекаути та постійні обстріли в містах і селах України торік встановлювали ялинки незламності, ялинки Перемоги, ялинки вільних людей. Для нас це світло й символ віри в Перемогу, в краще майбуття.

Цього року головній новорічній красуні в Арцизі  - бути! Вже на початку грудня на головній площі міста встановлять ялинку.

Про це журналісти «Кут огляду» дізналися під час чергової апаратної наради Арцизької міської ради, яка відбулася сьогодні, 20 листопада.

Голова громади Сергій Парпуланський дав відповідні доручення директору КП «Благоустрій», зауваживши, що ялинка має бути встановлена до 6 грудня – до Дня святого Миколая, який з переходом Православної церкви України на новоюліанський  календар відзначають на 13 днів раніше - 6 грудня.

Також голова міськради наголосив, що діти мають відчувати наближення свята, тому поруч з головною ялинкою міста буде розташована тематична локація, не забувають і в міській раді про дітей загиблих на війні військослужбовців, цьому питанню буде приділена особлива увага.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram