Вкрали у самих себе?

Вкрали у самих себе?

Не секрет, що перед виборами кожен кандидат намагається зробити максимум для своїх потенційних виборців. Собі "галочка", і людям користь. Є люди, котрі роблять добрі справи лише перед виборами, а є ті, котрі ніколи не відмовляють у розгляді звернень громадян з тими чи іншими проханнями.

Ось і цієї осені в Арцизі по вулиці Калмикова (городок) стало затишніше. Завдяки активній позиції та наполегливості мешканців містечка, депутат обласної ради встановив вздовж тротуару під тополями ряд чудових лавок. Ці зручні лавочки обмилували мамочки з дітками, молодь для спілкування за кавою, пенсіонери вечірніми прогулянками. Навряд чи знайдеться людина, котра була б незадоволена такою новинкою.

Але знайшовся і той, кому лавочки сподобались занадто. І цей "поціновувач прекрасного" сьогодні вночі вкрав одну з них. (Ще одна при загадкових обставинах зникла в перші дні монтажу лавок). Виходить так, що вкрав у самого себе?

Ми ж живемо всі поряд, для нас поліпшується територія і всі ми гуртом виходимо восени перед Великодніми святами на так званий " суботник". А якийсь "діяч" вирішив, що лавка йому важливіша? Сьогодні зранку була засмучена, коли зрозуміла, що нас знову нагло обікрали.

Такі дії потрібно присікати. Тому на місце події була викликана поліція. Написана заява. Окремо дякую співробітникам Арцизького ВП ГУНП в Одеській області, що оперативно приїхали на виклик. Оглянули територію. Опитали можливих свідків.

Також я розумію, що так просто вкрасти важку лавку неможливо. Тому обов'язково мають бути люди, котрі бачили, чули, як крали майно нашої громади.

Редакція, у свою чергу, обіцяє анонімність людині, котра надасть будь-яку інформацію про цю крадіжку. Давайте не будемо байдужими.

"Кут огляду" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз:

Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.

Коротко та по суті: Підпишись на наш Telegram- канал

Підтримай нас в Instagram

1000 Осталось символов