«Вільні творити майбутнє»: в Арцизі відзначили  День Гідності та Свободи

«Вільні творити майбутнє»: в Арцизі відзначили  День Гідності та Свободи

 Сьогодні, 21 листопада, в Україні святкується День Гідності та Свободи.  Це національне свято має надзвичайно важливе значення для кожного українця, особливо в наші дні, коли ми виборюємо своє право на незалежність, державність.  Мета свята  – затвердити прагнення громадян України до демократії, справедливості, свободи та схвалити рух до майбутнього в Європі.

21 листопада 2013 року розпочалися протести проти рішення тодішньої влади про призупинення курсу на вступ до ЄС та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Цей крок спричинив обурення українців.

Обстоюючи гідність та свободу, загинули 106 українців, понад дві тисячі отримали поранення.

В Арцизі сьогодні відзначили десяту річницю з того моменту, як українці на весь світ заявили про своє прагнення йти шляхом демократії. Біля погруддя Тараса Шевченка відбулося урочисте зібрання до Дня Гідності та Свободи «Вільні творити майбутнє», - повідомляє «Кут огляду».

Перед присутніми виступила секретар Арцизької міськради Добрякова Ольга, яка наголосила у промові, що боротьба за свободу українців триває й досі, та підкреслила важливість цих свят.

Також колектив Будинку культури підготував тематичний захід, під  час якого лунали патріотичні пісні про нашу країну, воїнів –героїв сьогодення, які за свободу України відділи найцінніше – власне життя,   учениця Арицзького ліцею №5 продекламувала вірш «Я – українка».

Наприкінці заходу працівники культури, органів місцевого самоврядування, громадські діячі та мешканці громади поклали квіти до погруддя Кобзаря.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram