Військовим з Арцижчини передали сучасний генератор

Військовим з Арцижчини передали сучасний генератор

Благодійний фонд «Шляхетна справа» постійно підтримує українських військових, реагуючи на запити та потреби наших захисників.

Сьогодні в Арцизі голова БФ «Шляхетна справа» Сергій Шутов та голова Арцизької громади Сергій Парпуланський передали військовим сучасний генератор та укомплектовані перев’язувальними матеріалами аптечки.

Цього ж дня вантаж було відправлено на фронт, мешканцю колишнього Арцизького району, який з червня 2022 року боронить країну в складі 22 ОМБр, зараз наш герой знищує ворога у найгарячішій точці фронту - на Донеччині.

«Важко підібрати слова, аби розповісти про вдячність нашим воїнам  за героїзм, хоробрість та  непохитність та відданість нашим захисникам. Найкраща дяка – це реальна справа, реальна допомога та оперативне реагування на запити військових. Дякую всім за активну участь та підтримку голові Арцизької громади Сергію Парпуланському та всім, хто в ці складні часи продовжує забезпечувати надійний тил. Попри все наближаємо Перемогу разом», — розповів Сергій Шутов.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram