Вдячність пацієнтів «Арцизької опорної лікарні» - найцінніша нагорода для медперсоналу!

Вдячність пацієнтів «Арцизької опорної лікарні» - найцінніша нагорода для медперсоналу!

на фото: Ольга Яковенко, лікар-анестезіолог, пацієнтки БІТу -  Семенова Олена, Кюркчю Марія, Сербінова Тетяна

Арцизькі медики заслуговують на тисячі слів вдячності, адже вони, пов’язавши своє життя з медичною галуззю, демонструють готовність взяти відповідальність за життя людини, показують всьому регіону -  якою має бути сучасна медична допомога.

До речі, американські та ізраїльські вчені дійшли висновку, що слова вдячності від пацієнтів здатні покращити працездатність медперсоналу. І ми дуже зраділи, коли  до редакції «Кут огляду» звернулися пацієнтки боксу інтенсивної терапії хірургічного відділення КНП «Арцизька центральна опорна лікарня», які побажали висловити слова подяки медикам на сайті нашого видання.

   Отже, маємо гарні слова про наших лікарів та хочемо поділитися з вами, бо найкраща нагорода для лікаря – це щирі, добрі слова та вдячність пацієнта.

 «Ми, Сербінова Тетяна з Новоіванівки, Семенова Олена з м.Арциз та Кюркчю Марія з Садового, вдячні колективу хірургічного відділення Арцизької лікарні за високий професіоналізм, за те, що ви так старанно виконуєте свою роботу. Особливо дякуємо нашим хірургам, можемо з впевненістю сказати, що тут працюють професіонали! Молоді, впевнені, розумні Дундер О.В., Халіков С.С., Поліщук І.В. разом з їхнім наставником – завідуючим відділенням Кічуком Петром Іллічем – рухаються у вірному напрямку і щоденно рятують найдорожче – життя людей!

Дуже відчувається турбота наших анестезіологів Яковенко Ольги та Павленка Володимира.

Дякуємо всім за уважність, чуйне ставлення до пацієнтів. Бажаємо успіхів у вашій непростій справі на благо всіх, хто потребує вашої допомоги! Здоров’я, щастя й миру вашим родинам», - кажуть мої співрозмовниці.

Завершенням нашої розмови з пацієнтками БІТу став дуже чуттєвий та емоційно наповнений момент. Дівчата окремо підготували аркуш паперу, на якому були написані імена всіх медпрацівників, які діляться добротою своїх сердець з пацієнтами хірургічного щодня, забезпечують належний догляд та пришвидшують одужання у післяопераційний період. Тобто, пацієнтки, попри післяопераційні стани, біль, реально підготувалися до зустрічі, їхнє бажання віддячити «янголам в білих халатах» нереально зарядило добрим настроєм! Дякую вам, мої любі співрозмовниці, ви несете світло, добро та вчите інших людей бути вдячними!

Лікарі:

Кічук П.І.
Дундер О.В.
Халіков С.С.
Поліщук І.В.
Шумада Д.Т.
Яковенко О.О.

Медсестри/брати в операційній:

Смірнова О.А.
Тулумжи С.І.
Князєв В.Д.
Чербаджи В.Д.

Санітарки:

Константінова В.
Заволокіна Л.М.
Округ Л.М.
Михайловська Т.

Медсестри постові:

Гайдаржі В.І.
Кострова Г.В.
Данєва Т.Г.
Дворочук А.І.

 


Найвища нагорода та відзнака для лікарів та молодшого медперсоналу, як кажуть вони самі, - врятоване життя та слова подяки, це надихає, мотивує та не дає емоційно вигоріти.

Від редакції додам, що публікувати слова вдячності медикам, особливо коли вони щирі, дуже щемно! Дякуємо нашим землякам за віру в медиків, за бажання їх надихнути та підтримати!

Мазур Наталя

Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram