В Арцизькій громаді вшанували пам’ять жертв голодоморів

В Арцизькій громаді вшанували пам’ять жертв голодоморів

Цього року ми вдруге вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Сьогодні, в останню суботу листопада, в Арцизькій громаді відбулися жалобні заходи зі вшанування пам’яті жертв голодоморів, повідомляє «Кут огляду».

Біля меморіалу, присвяченого жертвам голодоморів, що в Арцизі, зібралися  громадськість, працівники установ та організацій громади, які  поклали квіти та колоски до пам'ятника жертвам голодоморів, також, хвилиною мовчання вшанували пам’ять українців, зморених голодоморами….

В Україні є давній звичай – у пам’ять про померлу людину запалюють свічку. І щороку в Україні у четверту суботу листопада на вшанування тих, хто помер з голоду, запалюють свічки. Цього року 25 листопада о 16-й годині Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання: 

«Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!»: сьогодні в Україні вшановують Пам'ять жертв голодомору

 

Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram