В Арцизі стартувала роздача продуктових наборів від БФ «Шляхетна справа»: як отримати

В Арцизі стартувала роздача продуктових наборів від БФ «Шляхетна справа»: як отримати

 У наборах, зокрема, є крупи, макарони, цукор, олія, консерви та інші необхідні продукти.

Роздачу наборів розпочато за ініціативи засновника та голови благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергія Шутова. Набори надають переселенцям, людям з інвалідністю та родинам, де є діти з інвалідністю, багатодітним сім’ям, родинам полеглих та безвісти зниклих Захисників і Захисниць, малозабезпеченим родинам тощо.

– Допомога потрібна завжди й всюди, особливо зараз, коли в країні війна. Ми намагаємося охопити ще більше людей, для яких можемо стати корисними. Важливо, що ми не маємо намір допомогти один раз і зникнути. Ми готові робити це постійно, готові в тилу  дбати про внутрішньо переміщених осіб, пенсіонерів, багатодітні родини, не забувати про соціально незахищені верстви населення, – зазначив Сергій Шутов.

Якщо ви бажаєте отримати продуктовий набір – дзвоніть, пишіть за номером телефону: 0672003160.


  Історія волонтерства Сергія та діяльності БФ «Шляхетна справа» починається з перших днів широкомасштабного вторгнення.  Молодий, переспективний бізнесмен мав змогу «тихенько відсидітись», але обрав зовсім інший шлях.
З перших днів війни Сергій активно та системно допомагає мешканцям Одещини, Миколаївщини. Окрім того, засновник та голова благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергій Шутов –  один з тих, хто з перших днів деокупації  допомагає цивільним та військовим на Херсонщині.

БФ «Шляхетна справа» продовжує розвиватися та зосереджений на подальшій роботі.  Самовіддані та стійкі волонтери мають волю та знаходять ресурси, співпрацюють з міжнародними, американськими організаціями-донорами, аби  допомагати українцям, наближаючи Перемогу та забезпечуючи надійний тил військовим.  

А минулого тижня стало відомо, що благодійний фонд «Шляхетна справа» Сергія Шутова пройшов верифікацію на надійних друзів НАТО, що говорить про гарну репутацію фонду. Це єдина в Одеській благодійна організація, котру внесли до переліку друзів НАТО.


Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram