Перейменування вулиці у селі Делень на честь загиблого на війні Миколи Панайотова

Перейменування вулиці у селі Делень на честь загиблого на війні Миколи Панайотова

На апаратній нараді Арцизької міської ради, що відбулася вчора, 25 березня Оксана Стоянова, заступник голови Арцизької громади, розповіла про підготовку до чергової сесії проєкту рішення щодо перейменування вулиці в селі Делень на честь загиблого на війні Героя Панайотова Миколи, який загинув у боях за Україну, під час наступальних дій. Микола був відомим футболістом Арцизької громади. Також міська рада повідомила, що плануються громадські слухання щодо цього питання у селі Делень.

Також Оксана Павлівна наголосила, що триває обговорення з відділом соцзахисту проєкту про виділення коштів  для сімей загиблих воїнів на встановлення пам'ятників.  Сергій Парпуланський  дав доручення спеціалістам міської ради детальніше вивчити це питання та розробити алгоритм, за яким сім'я загиблого Героя зможе отримувати такий вид матеріальної допомоги.

Не оминули  обговорення питання гуманітарної допомоги:

- Посилюємо реєстрацію ВПО та УБД для отримання гуманітарної допомоги. Чим більше зареєструємо, тим більше можливостей для отримання гуманітарної допомоги для людей, котрі цього потребують, - наголосила пані Оксана.

У свою чергу Бахчеван Тетяна, заступник голови, звітувала про виконання бюджету громади на 90 % станом на сьогодні. Також Тетяна Дмитрівна відзначила, що громада бере участь у проєкті "Екопроєкт під час війни" .

Вікторія ЛісецькаЗалишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram