На Мирнопільскому водоймищі трагічно загинув мешканець м.Арциз

На Мирнопільскому водоймищі трагічно загинув мешканець м.Арциз

Сьогодні, 6 липня, до відділення №1 Болградського ОП ГУНП в Одеській області (м.Арциз) надійшло повідомлення, що на території Теплицької громади у Мирнопольскому водоймищі виявлено тіло потопельника.

Ним виявився мешканець м.Арциз 1993 року народження.

Як нам стало відомо з власних джерел, за попередньою інформацією, чоловік відпочивав у неділю, 3 липня, на водоймищі у компанії двох друзів, які згодом поїхали.  Вчора вони прийшли до загиблого додому, але ні в нього дома, ні в його матері чоловіка не було.

Сьогодні, на третю добу після останньої зустрічі з загиблим, вони приїхали на Мирнопільске водоймище, де  виявили тіло свого друга й звернулися до правоохоронців.

 Попередньо відомо, що потопельник був у одежі, слідів насильства не виявлено. Чоловік мав недугу, через яку міг впасти у воду.

Обставини трагічного випадку встановлюють поліцейські. Можливо, якби  чоловіки вчасно би помітили зникнення свого 29-річного друга, то трагедії можна би було уникнути.


✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал


Будьте вкрай обережними під час відпочинку на воді, щоб він був вдалим, весь час суворо дотримуйтеся  правил безпеки, будьте пильними та звертайте увагу на тих, хто поряд, аби не трапилось біди.


 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Підтримай нас в  Instagram