Ми вистоїмо! Ми переможемо! Слава Україні!

Ми вистоїмо!  Ми переможемо! Слава Україні!

Целіков Павло Борисович – депутат Арцизької міської ради, бізнесмен (Одеська область)
Вперше звертаюся українською мовою. Я народився у Росії, у місті Смоленськ, до 2014 року вважав себе росіянином…

Підступно, неначе Гітлер, коли всі спали, Росія нас бомбардувала. Таке у ХХІ столітті не можна було навіть  уявити. Четвертий день поспіль ми живемо, наче у страшному сні. Це злочин проти людяності! Мій син у Києві, наші діти, змушені переховуватись у підвалах, як у 1941-ому… так, нам страшно, але ми вистоїмо!

На жаль, я не військовий, через стан здоров’я не можу воювати зі зброєю. Але все, що залежить від мене, все, чим я можу підтримати наше військо, наших хлопців, я та моє підприємство виконаємо.

Ми на своїй землі. Так, в нас багато проблем, але ми згуртуємось і переможемо ворога! Закликаю всіх, хто чим може, допомагайте військовим! Не бійтеся! Не мати своєї волі – страшніше! Росіяни  не допомагати приїхали до України танками, бомбами, ракетами, літаками.

Це сталося, коли Україна нарешті почала робити вірні кроки, будувати дороги, мости, відроджувати промисловість, армію, створювати робочі місця; коли ми забули що таке їздити на правах рабів  до Москви. Так, ми їздимо до Європи, але як люди! Єднаємося заради України. Ми переможемо! Слава Україні!

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram