Комісія ЖКГ здійснила огляд та складання протоколів щодо заяв мешканців Арциза на санітарну зачистку дерев

Комісія ЖКГ здійснила огляд та складання протоколів щодо заяв мешканців Арциза на санітарну зачистку дерев

Вікторія Лісецька

Вчора, 26 лютого, Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту при Арцизькій міській раді на чолі з начальником віддділу Віталієм Горяйновим, за участю головного спеціаліста відділу ЖКГ Олександра Войдюка, еколога Сергія Паніота, спеціаліста КП "Благоустрій" Аркадія Поваляєва був здійснений огляд та складання протоколів щодо заяв мешканців міста про дозвіл на видалення дерев. 

Так як на  одній з апаратних нарад у Арцизькій міській раді було прийняте рішення про присутність представників ЗМІ на комісії, що виїздитиме на розгляд заяв щодо видалення зелених насаджень, журналістка "Кут огляду" також була присутня на обстеженні дерев.

Комісія виїздила за такими адресами:

- вул. Соборна, біля ТОВ «Сервіс Грейн»

- вул. Соборна, територія освітнього парку

- вул. Довженка, 32

- вул. Троїцька, вздовж узбіччя біля німецького кладовища

- вул. Свободи, біля кафе «Мармелад» (територія Церкви Євангельських Християн Бабтистів)

- Арциз-2, вул. Калмикова, буд 5;

- Арциз-2, лінія 6

- Арциз-2, вул. Бессарабська

Ретельно дослідивши кожне дерево та ,прислухаючись до компетентної думки еколога, комісія надала рекомендацію до спилу сухостійних та аварійних дерев, решту - на санітарну обрізку.

Варто нагадати, що зелені насадження видаляються у разі: будівництва об’єкта архітектури; знесення аварійних, сухостійних дерев, а також самосійних дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5 сантиметрів; ліквідації аварійної ситуації на інженерних мережах населеного пункту; відновлення світлового режиму в житловому приміщенні, що затіняється деревами; проведення ремонтних та експлуатаційних робіт в охоронній зоні повітряних ліній електропередачі, на трансформаторній підстанції і розподільному пункті системи енергопостачання, мережі водо-, теплопостачання та водовідведення, телекомунікаційній і кабельній електромережі; досягнення деревом вікової межі; провадження господарської діяльності на території розсадників з вирощування декоративних дерев та кущів; ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації.

 Про це "Кут огляду" писав раніше "В Арцизі комісія ЖКГ разом з екологом провела огляд дерев, що потребують санітарної зачистки". (прочитати можна ТУТ)

 Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram