Його вдова така не одна: з’явилися нові подробиці історії про героя з Арциза, якого посмертно звинувачують в дезертирстві

Дружина покійного Сергія Нурісламова Олена розповіла, як розгорталися події після публікації інформації про це в інтернет- виданнях та у соцмережах. Десятки повідомлень від таких самих жертв системи, консультації юристів, реакція Міністерства оборони й повторний дзвінок від військової поліції – деталі повідомляє кореспондент Бесcарабія INFORM.
Олену вразило те, що їй почали писати багато жінок з подібними історіями. Десятки мам, сестер, дружин воїнів, з якими обійшлися підло та негідно.
А що до самої Олени – то вона твердо вирішила звернутися до юриста. Серед десятка запропонованих та тих, хто самі відгукнулись на прохання вдови про допомогу, були й шахраї, але все ж в ситуації розбирається професіонал – воєнний адвокат. Також рідні Сергія подали офіційний запит на отримання інформації щодо провадження, оскільки в цій історії запитань більше, ніж відповідей.
Тато героя зв’язався з командиром взводу та командиром батальйону, в яких служив Сергій, та з’ясував, що ніхто нічого не знає про провадження. Офіцери стверджують, що ніколи у старшого солдата Нурісламова не було самовільного залишення частини, і жоден з них не писав рапорт про це. Звідки тоді починається ця заплутана історія, якщо жоден з безпосередніх командирів не може підтвердити факт порушення зі сторони Сергія?
Також 27 жовтня Олені написала дівчина, яка представилась юристкою громадської організації “Юридична сотня”. Зі слів дівчини, Міністерство оборони завдяки розголосу звернуло увагу на цю ситуацію і хотіло б допомогти вирішити питання. Попросили контактний номер телефону, але до сьогодні з Оленою більше ніхто не зв’язувався.
А вже 28 жовтня дружині героя знову дзвонили з військової служби правопорядку і знову запитували, де знайти її чоловіка, бо “прийшли списки”, і знову ніхто нічого не пояснює, але цього разу йому вже інкримінують ст. 402 Карного Кодексу України, а саме непокору, яка в умовах воєнного стану карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.
– Я зроблю все, щоб відбілити ім’я свого чоловіка, – каже Олена. – Він пішов захищати Україну добровільно, як герой, і загинув теж, як герой!
Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram