ДЕПУТАТИ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЬОГОДНІ ЗІБРАЛИСЯ НА ЧЕРГОВУ СЕСІЮ

ДЕПУТАТИ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЬОГОДНІ ЗІБРАЛИСЯ НА ЧЕРГОВУ СЕСІЮ

Сьогодні, 3 червня, депутати Арцизької міськради вперше з початку війни зібралися на «повноцінне»  чергове засідання та розглянули питання порядку денного, як це було в мирні часи...

Порядок денний містив 39 питань різного характеру – земельні, соціальні, майнові. Варто додати, що засідання тривало близько години: аби встигнути розглянути та затвердити всі питання порядку денного, виступи доповідачів були стислими, а важливі питання напередодні розглянули профільні депутатські комісії, вчора порядок денній ще раз обговорювався під час спільного засідання профільних депутатських комісій.

 

Серед переліку рішень, затверджених депкорпусом, можна виділити два, на яких варто зупинитися окремо.

 

ПИТАННЯ ПЕРШЕ:  ДЕПУТАТИ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАСУДИЛИ ЗБРОЙНУ АГРЕСІЮ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ВІДНОСНО УКРАЇНИ 

Арцизька міська влада з перших днів війни активно допомагає ЗСУ, тероброні, мирному населенню, яке було вимушене покинути рідні домівки, рятуючи себе та родини від обстрілів армію країни-агресора.

Сьогодні своїм рішенням закріпили позицію місцевої влади офіційно. Мета – підтримка ЗСУ, ТрО, висловлення позиції і волі мешканців Арцизької громади та визнання факту збройної агресії рф відносно України.

Повний текст заяви Арцизької міської ради вже опубліковано на сайті громади.

Працювати треба й під час війни!

Як відомо, до складу виконавчого комітету входять старости сіл, а засідання до цих пір проводилися у приміщенні міської ради в Арцизі. Навіть коли в країні війна,  є питання, які вимагають рішень, є проблеми й звернення громадян, які необхідно розглядати членам виконавчого комітету Арцизької міської ради.

Саме тому сьогодні депутати прийняли рішення, згідно з яким  виконком зможе ефективно працювати попри перепони (воєнний стан, нестача палива тощо). Депутати колегіально затвердили Порядок проведення дистанційних засідань виконавчого комітету.

Також сьогодні депутати затвердили звіт про виконання бюджету Арцизької міської територіальної громади за І квартал 2022 року.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram

✅ Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!