Арцизька громада відкриє секції з більярду та дартсу

фото: архів "Кут огляду", 2020 рік
На Одещині голова Арцизької громади Сергій Парпуланський провів зустріч із активом тренерів КП АФСП «Колос», де обговорили спортивні плани на 2025 рік. Ключовою новиною стало відкриття нових секцій із більярду та дартсу.
«Плануємо відкриття секцій з більярду та дартсу, а також закупівлю необхідного обладнання та облаштування приміщень для цих видів спорту», — зазначив Сергій Парпуланський.
Крім того, голова громади доручив спортивним інструкторам активніше залучати мешканців сіл громади до занять спортом. Також у 2025 році планують оновити календар спортивних подій, організувати турніри та відкриті чемпіонати.
«У 2025 році нас очікує багато цікавих подій, і ми працюватимемо над тим, щоб спорт став доступнішим для всіх охочих!», — підсумував Сергій Парпуланський.
Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram