Арцизька громада - учасник пілотного проєкту "Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі"

Арцизька громада - учасник пілотного проєкту "Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі"

В рамках проєкту, двоє представників громади - Усова Ольга та Халікова Інна пройшли 4-тижневий курс спеціального навчання від Міністерства внутрішніх справ та отримали відповідні свідоцтва. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Арцизьку громаду.

 

Спеціаліст з безпеки освітнього середовища - це фахівець, який працює в громадах та, використовуючи принципи партнерства, організовує ефективну комунікацію між працівниками закладів освіти, батьками, локальними підрозділами Національної поліції, ДСНС, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями щодо створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти.

 

Проєкт зі створення психологічно та фізично безпечного освітнього середовища реалізується за ініціативи Міністерства освіти і науки України спільно з Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту за участю МВС України та за підтримки UNESCO Ukraine, в рамках реалізації Концепції безпеки в закладах освіти, схваленої Урядом, та Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, ініційованої Першою леді України Олена Зеленська.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram