Арциз зустріне двох загиблих захисників України

Ця війна забирає найкращих… У боротьбі з країною-агресором, яка вдерлась на нашу територію, гинуть відважні сини й доньки України, і кожного разу серце крається, відчуваєш невимовний біль, коли пишеш про трагічні звістки з фронту.
Олександр Шевченко загинув на війні 30 грудня, а Ігор Котович загинув 3 січня після тяжких поранень, отриманих у бою проти загарбників.
Одразу в дві родини Арцизької громади прийшло велике горе – додому «на щиті» повертаються
Олександр Шевченко та Ігор Котович.
Як стало відомо редакції, завтра, 5 січня, відбудеться прощальна церемонія з Героєм Олександром Шевченко. Голова Арцизької ТГ Сергій Парпуланський закликав усіх небайдужих містян долучитися до заходів, утворити «живий коридор» шани на останньому шляху нашого Героя Олександра Шевченка:
о 10:00 від Арцизької центральної лікарні, вздовж вул. Соборної, вул. Свободи до вул. Червоноглинська, 69 (Глинка),
о 12:00 від Глинки, вздовж вул. Свободи, вул. Соборної до центрального цвинтаря (мікрорайон), де відбудеться церемонія поховання.
З Ігорем Котовичем громада попрощається 6 січня. За інформацією місцевого активіста Ігоря Ладо, відспівування воїна Ігоря, буде проходити 6 січня 2023 року об 11:00 біля дому покійного, потім відспівування пройде о 12:00 в храмі Іоанна Богослова, поховають Ігоря на Арцизькому центральному цвинтарі.
Вічна слава героям!
✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!
✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram